Spirit

Predvanocni-sdileni-s-Lenkou.jpg

Vyskoč na chvíli z kolečka předvánočního běsnění, prijď opečovat sama sebe a dobít baterky, než “to” vypukne.

Společně prožijme příjemné odpoledne spolu-laděním se u jemné jógy a aromaterapie. Posdílíme si, jak můžeme využít jógu a aromaterapii nejen pro zklidnění roztěkané mysli a ulevení si od stresu. Ale také, jak si během chvilky dopřát péči i něhu, kterou jako ženy tolik potřebujeme.

U jógové praxe velmi jemně, a s poklidem proplujeme tělem, uvolníme zatuhliny, dovolíme si nechat odplout nepotřebné, zasunuté emoce, vše zahladíme naším dechem a spočineme ve chvilkovém, slastném nicnedělání.

Taky si ukážeme, jak snadno je možné prožít a zažít rande sama se sebou a vůní. S podporou aromaterapeutky Lídy si pak připravíme osobní vůni, která poskytne pocit bezpečí i klidu ve chvílích, kdy to zkrátka „není ono“.

Rezervace na emailu: lenka.hirova@jogaza.cz Případné další informace na telefonu: 775328467

Cena za setkání je 890,–. Cena je včetně nákladů na vůni, kterou si odnesete domů, čaje a drobného občerstvení.

Finální rezervace je závazná a platbu za seminář požadujeme předem. Při zrušení akce ze strany pořadatelů, bude platba vrácena zpět v plné výši. Při zrušení účasti ze strany klienta, je možné své místo přenechat někomu jinému (třeba kamarádce, mamince, sestře,…), pokud za sebe náhradu ale nenajdete, bude platba brána jako storno poplatek.

64A2CBA8-3F1D-456A-AB67-FFADFABE0578.jpeg

Zveme Vás, na speciální, prodlouženou lekci kundalini jógy.

Přijďte ochutnat a zažít jógu, jež je královnou všech jóg. Přijďte zažít relax za zvuku gongu.

26.11.2022, od 8:30 do 10:30 h

Praxí i prodlouženou relaxací provede zkušená lektorka kundalini jógy Jana Hířová.

Cena 490,–

Nutná rezervace předem, na e-mail: lenka.hirova@jogaza.cz. Poté budete (emailem) vyzváni k uhrazení lekce.

Rezervace je závazná. Storno poplatek je 50% při zrušení účasti do 11.11.2022, po tomto datu 100%. Rezervace je však přenosná, a je tedy možné ji “darovat” někomu jinému. Při zrušení workshou studiem, bude vrácena celá uhrazená částka zpět účastníkovi.

Těšíme se na Vás.

2C3ECCDD-5A7F-4552-A773-2FF61EE72464.PNG

Jsi žena a toužíš po sdílení s dalšími ženami? Pak pro tebe máme ženské sdílení.

Spolu s další okouzlující ženou, Šárkou, jsem pro tebe připravily pár chvil, kdy se budeš cítit přijímána, milována, viděna i slyšena. Budeš se moci propojit s dalšími ženami, sdílet a nebo jen tak být a nasávat energii. V bezpeční a intimitě menší skupinky žen.

Uděláme si společně kakaový rituál, posedíme, pomeditujeme. Uzemníme se i ukotvíme sami sebe při dechových technikách. Za pomoci vykuřovacích bylin, esencí i pryskyřic rozehrajeme čichové i smyslové anténky. Oddáme se zvuku šamanského bubnu, poladíme energie. Omyjeme svá těla v nádherně průzračné vodě, posedíme u ohně a za zvuku ukulele si zazpíváme a uhladíme vše rozbouřené. Čekají nás rituály, pohoda, radost i láska. Necháme odejít co už nám neslouží a možná.. zažehneme i nová přátelství.

V ceně setkání je osobní krystal, kakao, potřeby pro rituály a drobné občerstvení.

Setkání proběhne 20.8.2022, u nádherného lomu poblíž Rokycan, jménem Hliňák. Začínat budeme v 8:00 a vše společně zakončíme ještě před obědem, cca okolo 11:30 hodin.

S sebou potřebuješ pití, hrneček na kakao, deku/ručník pod zadek, případně na osušení sebe po koupeli. A pakliže jsi stydlivá, nebylo by pro tebe koupání „bez“ komfortní, může si s sebou vzít i plavky. Pokud máš svůj vlastní bubínek, chřestila či podobné nástroje a chceš se aktivně podílet na bubnové ceremonii, můžeš si toto vzít s sebou.

Cena za setkání je 490,–.

Na setkání je nutná rezervace předem a to na telefonním čísle 775328467 či e-mailu: lenka.hirova@jogaza.cz. Záloha je 200,–.

Pakliže se setkání neuskuteční z důvodu špatného počasí, nemoci lektorek či nenaplněnosti, bude záloha vrácena zpět. Odhlásit se z akce je možné nejpozději týden před začátkem setkání. Poté je záloha nevratná a propadá ve prospěch lektorek. A to z důvodu organizačních. Maximální počet účastnic je 10.

Těšíme se na Vás všechny a doufáme, že toto společně užijeme na maximum.

Lenka a Šárka

AFB926B3-42FB-4E8E-B6C0-2E27161A48D7.jpeg

Rituály jsou způsobem, jak dát najevo, co je pro nás v životě důležité. Jsou jednou z možností, jak přivést duchovní svět do našeho každodenního života.

Zvu vás na setkání, v němž se naučíte tvořit si své rituály tak, jak je to v souladu s prastarými tradicemi a s vaší individualitou.

Řekneme si, co je a co není rituál, jaké jsou důležité části rituálu, co je jeho hlavním úkolem a jak k němu přistupovat. Setkání bude obsahovat i praktickou část, kdy si každý svůj rituál sestaví na místě v jednotlivých bodech a obdrží s sebou domů menší dárek.

Blíží se jeden celosvětově nejznámější rituál, a to jsou Vánoce. Je víc a víc potřeba oživit jeho posvátné části i významy, namísto jen funkce: darovat – obdarovat. Staňte se součástí této potřebné revitalizace.

Kdy:

Vybírat je možné ze dvou termínů, a to:

úterý 3.12.2021, od 17:00 do 18:30 hodin

pátek 7.12.2021, od 20:00 do 21:30 hodin

Cena: 200 Kč

Vede: Anežka Ágnes Trylčová, www.souhra.eu

Svá místa na setkání můžete rezervovat už nyní přímo u Anežky, přes emailovou zprávu: anezka.kotrla@gmail.com.

S láskou Anežka Ágnes

A860974F-8885-4F5B-B542-98E5750F2A3F.jpeg

Tato metoda vám může poskytnout možnost podívat se na situaci z cela jiného úhlu a ukázat na příčinu, která vás zatím nenapadla. Jedná se o příležitost k osobnímu růstu a rozvoji ve formátu skupinové práce. Všichni jsou vítáni. Není čeho se bát. Rodinné konstelace nejsou jen o rodinných tématech, ale o jakémkoli systému-včetně práce, našeho zdraví, partnerství, atp. Akce je také vhodná, pokud jste nikdy na žádné konstelaci nebyli, nechcete si zatím postavit svou vlastní konstelaci a máte jen zájem podívat se, jak “to funguje".

12.11.2021 17:00–21:30h

Cena: 200 Kč bez postavené konstelace, 1000 Kč s postavenou konstelací. Vede: Anežka Ágnes Trylčová

“Dle mého se jedná o jednu z nejlepších metod na řešení vztahových témat. Ve své práci také, po dohodě s klientem, používám znalosti z bodywork therapy a práce s energetickým polem, které jsem vystudovala v zahraničí v rámci tříletého výcviku.” Anežka

Anežka Ágnes Trylčová vytváří bezpečné a inspirující prostředí. Projasňovat záležitosti a spletitosti života k ní patří od malička. Fakticky pracuje s lidmi od roku 2008. Rodinné konstelace studovala u Bhagata a od roku 2013 vedla pravidelné konstelace v Brně. Aktuálně žije na Rokycansku, kde je od dubna 2021.

Více o ní a její práci najdete na: www.souhra.eu

Vzhledem k omezenému počtu lidí, je na akci nutná rezervace. Pište nebo volejte na telefonní číslo 775650754

Rezervace je platná po přijetí zálohy 200 Kč nebo celé platby na účet: 1483540013/3030. (variabilní symbol = vaše tel.číslo, zpráva pro příjemce = jméno). Pořadí přihlášení (platby) rozhoduje o pořadí konstelací.

Záloha je nevratná, ale lze ji přenést na náhradníka nebo jiný termín.

Dovolte si “vyrůst”. Dovolte si “zářit”. Těšíme se na vás v našem centru.