Spirit

2C3ECCDD-5A7F-4552-A773-2FF61EE72464.PNG

Jsi žena a toužíš po sdílení s dalšími ženami? Pak pro tebe máme ženské sdílení.

Spolu s další okouzlující ženou, Šárkou, jsem pro tebe připravily pár chvil, kdy se budeš cítit přijímána, milována, viděna i slyšena. Budeš se moci propojit s dalšími ženami, sdílet a nebo jen tak být a nasávat energii. V bezpeční a intimitě menší skupinky žen.

Uděláme si společně kakaový rituál, posedíme, pomeditujeme. Uzemníme se i ukotvíme sami sebe při dechových technikách. Za pomoci vykuřovacích bylin, esencí i pryskyřic rozehrajeme čichové i smyslové anténky. Oddáme se zvuku šamanského bubnu, poladíme energie. Omyjeme svá těla v nádherně průzračné vodě, posedíme u ohně a za zvuku ukulele si zazpíváme a uhladíme vše rozbouřené. Čekají nás rituály, pohoda, radost i láska. Necháme odejít co už nám neslouží a možná.. zažehneme i nová přátelství.

V ceně setkání je osobní krystal, kakao, potřeby pro rituály a drobné občerstvení.

Setkání proběhne 20.8.2022, u nádherného lomu poblíž Rokycan, jménem Hliňák. Začínat budeme v 8:00 a vše společně zakončíme ještě před obědem, cca okolo 11:30 hodin.

S sebou potřebuješ pití, hrneček na kakao, deku/ručník pod zadek, případně na osušení sebe po koupeli. A pakliže jsi stydlivá, nebylo by pro tebe koupání „bez“ komfortní, může si s sebou vzít i plavky. Pokud máš svůj vlastní bubínek, chřestila či podobné nástroje a chceš se aktivně podílet na bubnové ceremonii, můžeš si toto vzít s sebou.

Cena za setkání je 490,–.

Na setkání je nutná rezervace předem a to na telefonním čísle 775328467 či e-mailu: lenka.hirova@jogaza.cz. Záloha je 200,–.

Pakliže se setkání neuskuteční z důvodu špatného počasí, nemoci lektorek či nenaplněnosti, bude záloha vrácena zpět. Odhlásit se z akce je možné nejpozději týden před začátkem setkání. Poté je záloha nevratná a propadá ve prospěch lektorek. A to z důvodu organizačních. Maximální počet účastnic je 10.

Těšíme se na Vás všechny a doufáme, že toto společně užijeme na maximum.

Lenka a Šárka

AFB926B3-42FB-4E8E-B6C0-2E27161A48D7.jpeg

Rituály jsou způsobem, jak dát najevo, co je pro nás v životě důležité. Jsou jednou z možností, jak přivést duchovní svět do našeho každodenního života.

Zvu vás na setkání, v němž se naučíte tvořit si své rituály tak, jak je to v souladu s prastarými tradicemi a s vaší individualitou.

Řekneme si, co je a co není rituál, jaké jsou důležité části rituálu, co je jeho hlavním úkolem a jak k němu přistupovat. Setkání bude obsahovat i praktickou část, kdy si každý svůj rituál sestaví na místě v jednotlivých bodech a obdrží s sebou domů menší dárek.

Blíží se jeden celosvětově nejznámější rituál, a to jsou Vánoce. Je víc a víc potřeba oživit jeho posvátné části i významy, namísto jen funkce: darovat – obdarovat. Staňte se součástí této potřebné revitalizace.

Kdy:

Vybírat je možné ze dvou termínů, a to:

úterý 3.12.2021, od 17:00 do 18:30 hodin

pátek 7.12.2021, od 20:00 do 21:30 hodin

Cena: 200 Kč

Vede: Anežka Ágnes Trylčová, www.souhra.eu

Svá místa na setkání můžete rezervovat už nyní přímo u Anežky, přes emailovou zprávu: anezka.kotrla@gmail.com.

S láskou Anežka Ágnes

A860974F-8885-4F5B-B542-98E5750F2A3F.jpeg

Tato metoda vám může poskytnout možnost podívat se na situaci z cela jiného úhlu a ukázat na příčinu, která vás zatím nenapadla. Jedná se o příležitost k osobnímu růstu a rozvoji ve formátu skupinové práce. Všichni jsou vítáni. Není čeho se bát. Rodinné konstelace nejsou jen o rodinných tématech, ale o jakémkoli systému-včetně práce, našeho zdraví, partnerství, atp. Akce je také vhodná, pokud jste nikdy na žádné konstelaci nebyli, nechcete si zatím postavit svou vlastní konstelaci a máte jen zájem podívat se, jak “to funguje".

12.11.2021 17:00–21:30h

Cena: 200 Kč bez postavené konstelace, 1000 Kč s postavenou konstelací. Vede: Anežka Ágnes Trylčová

“Dle mého se jedná o jednu z nejlepších metod na řešení vztahových témat. Ve své práci také, po dohodě s klientem, používám znalosti z bodywork therapy a práce s energetickým polem, které jsem vystudovala v zahraničí v rámci tříletého výcviku.” Anežka

Anežka Ágnes Trylčová vytváří bezpečné a inspirující prostředí. Projasňovat záležitosti a spletitosti života k ní patří od malička. Fakticky pracuje s lidmi od roku 2008. Rodinné konstelace studovala u Bhagata a od roku 2013 vedla pravidelné konstelace v Brně. Aktuálně žije na Rokycansku, kde je od dubna 2021.

Více o ní a její práci najdete na: www.souhra.eu

Vzhledem k omezenému počtu lidí, je na akci nutná rezervace. Pište nebo volejte na telefonní číslo 775650754

Rezervace je platná po přijetí zálohy 200 Kč nebo celé platby na účet: 1483540013/3030. (variabilní symbol = vaše tel.číslo, zpráva pro příjemce = jméno). Pořadí přihlášení (platby) rozhoduje o pořadí konstelací.

Záloha je nevratná, ale lze ji přenést na náhradníka nebo jiný termín.

Dovolte si “vyrůst”. Dovolte si “zářit”. Těšíme se na vás v našem centru.