Terapie

17C898EA-DE7A-480D-B87B-946FB8611D40.jpeg

Terapeutické působení trvá cca 60 až 90 minut. Pokud klient chce, je samozřejmostí následné sdílení a povídání si. Toto ovšem není nutné, nechce-li se klient vědomě více “otevírat či odhalovat”.

Cena za takto společně strávený čas je 950,–.

E7D6FEA7-D9C2-45E5-93E2-9498327AC01D.jpeg

Terapie jsou vhodné pro každého. Ať už hledáte možnost, jak popracovat na svém psyché či si chcete pouze odpočinout, nechat se hýčkat plnou pozorností a jemným dotykem. Mé terapie jsou postaveny na základu, jímž je kraniosakrální terapie. Tato technika je velmi jemná, příjemná, neinvazivní, přesto sama o sobě zcela účinná. Pracuje s kranio-sakrálním tokem v těle a rozvinul ji Dr. Upledger. V případě, že je toto proudění (kranio-sakrální) v harmonii, je v harmonii i celé tělo, včetně psyché. Do těla se nezasahuje žádnými vnějšími “silami” (jako např. při masáži, a podobných technikách. A to samozřejmě není odsouzení ostatních technik pracujících s tělem. Pouze se snažím nastínit rozdíl mezi tímto a dalšími způsoby terapeutické práce). Při tomto procesu se jemným dotykem (pouze jemným dotykem) vytváří prostor pro to, aby se mohl přirozený a samo ozdravný proces nastartovat sám od sebe, v harmonii s daným jedincem. Jako nadstavbu této zcela reálné, systematické a jasně dané struktuře “harmonizace” přidávám práci s energiemi, vyššími a jemně hmotnějšími těly. Co to přesně znamená? Dotek při kraniosakrální terapii pro mne slouží jako jakýsi telemost k tomu, abych mohla nacítit klientovo energetické pole, čakry, bloky, zadržené emoce či všemožné další “obláčky” rozličné nesloužící energie, které klienta ovlivňuje na jeho cestě životem. Přes jemnou “světelnou” práci (tzn. práci přes energetický systém klienta, energetickou sílu vlastních rukou a v kooperaci s energií univerza) pak tyto obláčky, bloky, traumata, nezpracované emoce či všemožné další otisky rozpouštíme a harmonizujeme. Tak, jak je v souladu s daným jedincem, i v plánu božím. Tedy. Nezasahuji do ničeho, k čemu není klient připraven. Odkrýváme, harmonizujeme a očišťujeme pouze ty úrovně i struktury, jenž jsou připravené “být vidět, rozpustit, poslat pryč.”

Kraniosakrální terapie je praxí, jež zcela ověřeně funguje na konkrétní fyzické obtíže jako je například migréna a zároveň umí perfektně vylaďovat naši duši. Jako u všeho, pakliže máme zájem na zlepšení kvality svého žití, je potřeba terapie navštěvovat opakovaně, a to v rozmezí 2–3 týdnů. Je to pro to, že při “sezení” se tělo zharmonizuje a vyladí o určitý stupínek výš. Tělo i mysl toto vyladění drží nějakou chvíli a pak se postupně vrací zpět. Proto se po terapii můžeme po nějaké období cítit příjemně, ovšem poté se vše jako zázrakem, neočekávaně může vrátit do starých kolejí. Nic není samo spásné a nic nefunguje jako zázrak. Nestačí mávnout kouzelným proutkem, udělat čary máry a očekávat, že od teď už jsem “novým člověkem” na vždy a napořád. I kraniosakrální terapie, práce s energiemi je cesta. Cesta, která má vývoj. Zatáčky, rovinky, stoupání, klesání, line se a vyvine stále dál. A jedno vykročení nás neteleportuje (ani nemůže) do cíle.

V případě, že budeme (po nějaký čas) tyto terapie navštěvovat pravidelně, budeme plynule stoupat po cestě vzhůru a nebude docházet k propadům, které nás budou vracet o několik kroků zpět. Stav těla i ducha se bude lineárně zlepšovat. Až dojdeme do fáze, že bude postačovat pouze “udržovací” terapie, v delším časovém rozestupu. Či zjistíme, že jsme v dané oblasti došli do cíle a může se vydat na cestu novou.

Jestliže Vás tato práce na sobě samých láká či si chcete “pouze” odpočinout a nechat se hýčkat jemným dotekem, nebojte se ozvat.