Jóga

IMG-1689.jpg

PONDĚLÍ 18:00–19:00 JEMNÁ JÓGA, STŘEDA 18:30–19:00 HATHA FLOW, ČTVRTEK 7:30–8:30 JÓGA FLOW

Hodiny s Leni bývají nejvíce hodiny vajíčka Kinder suprice. Víte, že je uvnitř hračka, ale nevíte jaká. Asi tak je to i s její praxí. Kombinuje hatha jógu, vyniasu, jin jógu, techniky kundalini, pilates, využívá dechových technik a vše se snaží propojit v jeden funkční celek tak, aby praxe byla prospěšná nejen pro tělo, ale i ducha. Její praxe jsou velmi vhodné pro začátečníky, adepty jenž chtějí protahovat a nejdou prioritně tolik po posíle, jako spíše po mobilitě a funkčnosti. Používá co nejvíce „jednoduchých“ jógových pozic, aby se dařilo propojovat dech, vnímat hluboký stabilizační systém a celý pohyb byl více funkční, vědomý a komplexní. Libuje si v předávání moudrostí, a tak se snaží během společné lekce předat cvičencům nejen informace „jak cvičit“, ale taky inspirovat k žití ve větší autenticitě a lehkosti bytí.

IMG-1856.jpeg

ÚTERÝ 18:00–19:00, NEDĚLE 10:00–11:00 ČI 18:00–19:00

S Léňou si zacvičíte, posílíte tělo a užijete teploučka. Její hodiny jsou pod názvem Hot power jóga a co Vás na nich čeká? Kromě zkušené lektorky a jejího příjemného hlasu, také prověření vlastních schopností, síly, odhodlání, ale i jemné vyladění dechu a emocí. Jóga pod taktovkou Léni kombinuje power jógu, vinyasu a přináší inspiraci k sebe rozvoji, co se tělesných dovedností týče.

Praxe probíhá ve vyhřátím sálu na 32 stupňů Celsia. Tělo tedy příjemně spolupracuje, zároveň se intenzivně detoxikuje a praxe jógy tak přináší nový rozměr. Hodiny s Léňou jsou vhodné spíše pro cvičence, kteří o józe povědomí již mají, či mají „základ“ z jiného sportu. Ale zvládne je i začátečník, který chce zkoušet nové a neprobádané světy.

f7128984-359d-4050-8e10-38d0d65a45a7.jpg

ČTVRTEK 17:00–18:00

S Káťou se můžete potkat na lekci každý čtvrtek ráno. Její hodina je vyniasového charakteru a je ideální pro pohodové vyladění na celý den. Protáhnete, posílíte tělo a u závěrečné relaxace osvěžíte smysly díky využití aroma olejíčků. Káťa Vás nadchne svoji pozitivní energií a radostí ze života. Tato hodina je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro jógové matadory.

IMG-1700.jpeg

Je možnost si u nás objednat také individuální či firemní lekce.

V případě zájmu, mne prosím kontaktujte, např. přes kontaktní formulář, v záložce kontakt.

Pro možnost velké variability těchto lekcí, je potřeba vaše požadavky a mé možnosti individuálně prodebatovat.