Rezervace

Na lekce jógy je nutné si rezervovat místo předem. A to přes rezervační systém (odkaz níže na stránce, označen slovem ZDE) či telefonicky.

Pro zřízení si přihlašovacího loginu je potřeba se nejprve zaregistrovat do rezervačního systému (Proklik přes tlačítko ZDE. Dole na stránce. Rezevační systém obsahuje i nápovědu jak postupovat. Pokud si nevíte rady, kontaktujte studio).

Dobít kredit je možné v hotovosti přímo ve studiu či převodem přes účet. Pokud zašlete finanční prostředky přes účet, prosíme VŽDY o zkontaktování studia, buď telefonicky 775 328 467 či e-mailem lenka.hirova@jogaza.cz. Platbu musíme dohledat a správně spárovat.

(V případě potřeby jsme Vám k dispozici na výše uvedeném telefonním čísle.)

Kredit je NEVRATNÝ A PLATÍ 3 MĚSÍCE. Nespotřebovaný kredit se po tomto časovém období automaticky vymaže a není možné jej znovu obnovit či prodloužit. Proto prosíme zvažujte s rozmyslem, na jakou částku kredit dobijete. Pokud nestíháte kredit včas vyčerpat, je možné jeho prodloužení pouze za předpokladu, že kredit znovu dobijete libovolnou částkou, minimální hodnota je však 200,–. Tato částka bude připočtena ke stávajícímu kreditu.

Odhlásit se, ze zaplacené lekce, je možné nejpozději 24 hodin předem. Rezervovaná lekce je přenosná.

Pakliže je na lekci nahlášeno méně než tři lidi, a to nejpozději dvě hodiny před lekcí, bude z technických důvodů lekce zrušena. Pokud však ke zrušení lekce ze strany studia dojde, uhrazená platba za danou lekci bude vrácena zpět a studio Vás o této skutečnosti bude informovat sms zprávou.

Prosíme, dbejte na včasné přihlašování se na hodiny jógy.

Na lekce je nutné si s sebou přinést ručník či savou podložku. V případě potřeby je možné si ručník vypůjčit ve studiu za poplatek 20,–.

Bankovní spojení je: 3990035002/5500

Rezervaci proveďte ZDE