Rezervace

.

Na jóga lekce je nutné si rezervovat místo předem. A to přes rezervační systém (odkaz níže na stránce, označen pod slůvkem ZDE).

Pakliže je na lekci nahlášeno méně než tři lidi, a to nejpozději dvě hodiny před lekcí, bude z technických důvodů lekce (bez náhrady) zrušena. Dbejte prosím na včasné přihlašování se na hodiny jógy.

Pro první rezervaci na lekci je nutné se nejprve zaregistrovat do rezervačního systému, poté si dobít kredit (úhradu je možno provést převodem přes účet). Po tomto kroku prosíme VŽDY o zkontaktování studia, buď telefonicky 775 328 467 či e-mailem lenka.hirova@jogaza.cz. Systém neumí sám platby spárovat. Je nutné toto udělat “ručně”. Proto prosím o zaslání zprávy o provedené platbě, abychom platbu dohledali a spárovali. Následně Vám bude kredit připsán a rezervační systém začne plně fungovat. Každý další kredit se pak dobíjí v hotovosti přímo ve studiu.

Platnost kreditu je 3 měsíce od zaplacení. Poté jej systém automaticky vymaže. Odhlásit se, ze zaplacené lekce, je možné nejpozději 24 hodin předem. Rezervovaná lekce je přenosná.

Na lekce je nutné si s sebou přinést ručník či savou podložku. V případě potřeby je možné si ručník vypůjčit ve studiu za poplatek 20,–.

Bankovní spojen je: 3990035002/5500

Rezervaci proveďte ZDE