Prodej

08215756-8B08-4A79-9770-AF6CD80893AB.jpeg

Jóga karty.

Balíček karet, na který právě hledíte, jsem pro Vás udělala s láskou… i vypětím všech sil.?☺️

Jsou mojí zcela první tištěnou autorskou tvorbou, a celé jsem je na nohy stavěla od A do Z sama bez pomoci, bez zásahu dalších osob i “profesí”. Právě tedy proto doufám, že jsou díky tomuto procesu absolutně osobité, autentické a s vlastní jedinečnou duší. Jsou vhodné pro každého, kdo se chce nechat vést svojí praxí, bez dlouhého načítání knih. Pro každého, kdo oceňuje variabilitu, flexibilitu, možnosti volby i svobodu přítomného okamžiku. Neocenitelná je i jejich skladnost. A tak se díky nim můžete ocitnout uprostřed jógového studia kdekoliv a kdykoliv.

Karty, bez velké námahy, poskytnou možnost i běžnému laikovi poskládat si vlastní, neotřelou, originální jóga praxi. Či postupně trénovat a zdokonalovat jednotlivé ásany. Jejich užívání může být intuitivní, ale také může podléhat zcela jasnému řádu. To se mi na nich líbí asi nejvíce. Neboť tím, jak jsme každý sám o sobě individualitou s jinými potřebami, jinými úhly pohledu na věc, tak můžeme i tuto jógovou pomůcku bez podmínek uzpůsobit svému naturelu.

Sada obsahuje 42 karet. Přesněji: 32 karet jógových ásan a 9 karet s dechovými technikami.

Jsou dodávány v praktickém pytlíčku. Čímž je s sebou můžete vzít kamkoliv.

Cena za sadu karet je 480 Kč

Doufám, že se pro Vás stanou srdeční záležitostí. Stejně jako pro mne.☺️

D7BBFD90-8A43-4FD9-A757-BA25DCE52A6C.jpeg

Rádi by jste svůj vlastní, osobní, originální a jedinečný šperk, doplněk či feng shui závěs? Pak vítejte!

Ráda pro vás vytvořím cokoliv, po čem touží vaše duše a realita i má zručnost dovolí. Korálky, které používám, jsou nejčastěji z přírodních minerálních kamínků, semo-tamo doplněné o další materiály jako sklo, platina, chirurgická ocel, apod. Co nejvíce se snažím vyhýbat chemicky doupravovaným korálkům, syntetice a dalším ne zcela přírodním materiálům (i když ne vždy je to možné). Pakliže by jste si chtěli popovídat o možnostech korálkových “orgií”, nebojte se mi ozvat.

2F5A3FE0-4BBA-40EE-B283-860B2D3999E8.jpeg

Má láska k minerálním kamínkům je o mne všeobecně známá. Jestli i vy patříte mezi milovníky šutrů a chtěli by jste si pořídit svoji vlastní sbírku, nevažte se, odvažte se a kontaktujte mne. Vybereme společně ty správné.

Možné je téměř cokoliv. Od miniaturních tromlovaných kamínků roztodivných tvarů až po super surové maxi kameny.

B4E73A4D-0F3E-4593-B4F7-7F51322E5E4C.jpeg

Pro milovníky “jemnějších” verzí přírodnin je tu i sekce kamínkových tvarů.

Je libo srdíčko, andílka, pyramidku…či něco úplně jiného? Žádný problém, výběr je pestrý. Stejně tak je pestrá i paleta druhů minerálních kamenů.

AC492F12-67D7-42BB-8835-C56B81F259CB.jpeg

Minerální kameny na nás mohou působit skrze přikládání na tělo, rozložení po místnosti či pitím vody s kamennou drtí.

A proto jsem pro vás vytvořila též sady “kamínků do vody”. K objednání jsou buď obvyklé a vyzkoušené sady, jako například sada kamenů – ametyst, růženín, křišťál a jiné. Ovšem je možné vytvořit také sadu ušitou přímo na tělo každého jednotlivce. Tedy. Vymyslet ji tak, aby byla co nejvíce efektivní pro vás, vaše záměry a nebo jen splnila očekávané estetické potřeby.

Není nic krásnějšího, než džbánek plný vody, kde se třpytí blyštivé poklady z matky země.