Terapie

.

CENIK-TERAPIE.jpg

CRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE:

Terapeutické působení trvá cca 60 až 90 minut. Pokud klient chce, je samozřejmostí následné sdílení a povídání si. Celkový čas sezení je až 120 minut.

ZVUKOVÁ LÁZEŇ-KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY:

Zvuková lázeň tvá 30–45 minut. Poté následuje pomalé probírání se, případné jemné energetické doladění, sdílení. Celkový čas sezení je 60 minut.

Terapie - Co a jak

IMG-2270.jpeg

Terapie jsou vhodné pro každého. Ať už hledáte možnost, jak popracovat na svém psyché či si chcete pouze odpočinout, nechat se hýčkat plnou pozorností, jemným dotykem či zvukem.

Cranio terapie jsou postaveny na základu, jímž je kraniosakrální terapie. Tato technika je velmi jemná, příjemná, neinvazivní, přesto sama o sobě zcela účinná. Pracuje s kranio-sakrálním tokem v těle a rozvinul ji Dr. Upledger. V případě, že je toto proudění (kranio-sakrální) v harmonii, je v harmonii i celé tělo, včetně psyché. Při craniosakrální terapii harmonizujeme tok mozkomíšního moku, který omývá a udržuje v kondici celou nervovou soustavu. Od lebky- crania, až k sakrálu. Při správné funkci tohoto systému je tělo náležitě inervováno, mozek dostává správné signály a tělo si díky tomuto udržuje vlastní samo ozdravné schopnosti. Jako nadstavbu k této systematické a jasně dané struktuře “harmonizace” těla přidávám práci s energiemi, vyššími a jemně hmotnějšími těly. Co to přesně znamená? Dotek při kraniosakrální terapii pro mne slouží jako jakýsi telemost k tomu, abych mohla nacítit klientovo energetické pole, čakry, bloky, zadržené emoce či všemožné další “obláčky” rozličné nesloužící energie, která klienta ovlivňují na jeho cestě životem. Přes jemnou “světelnou” práci (tzn. práci přes energetický systém klienta, energetickou sílu vlastních rukou a v kooperaci s energií univerza) pak tyto obláčky, bloky, traumata, nezpracované emoce či všemožné další otisky rozpouštíme a harmonizujeme. Tak, jak je v souladu s daným jedincem a jeho cestou. Odkrýváme, harmonizujeme a očišťujeme pouze ty úrovně i struktury, jenž jsou připravené “být vidět, rozpustit, poslat pryč.”

Zvuková terapie umí také odstraňovat bloky, harmonizovat tělo, ducha, psyché, pomáhat tělu „být fit“. Zvuk je totiž také energie. Vibrace. Energie a vibrace, kterou dokážeme uchopit smysly. Dokážeme ji slyšet, vnímat ji více hmotně, a tak ji uchopujeme hlavně rozumem a prioritně využíváme pro radost (=poslech hudby). Ovšem zapomínáme, že jako vibrace je zvuk skvělým prostředkem pro harmonizaci těla, léčení těla, odstraňování bloků, vylaďování čaker, energií jedince, a podobně. V současnosti tyto schopnosti zvuku znovu objevujeme, dáváme zvukovým terapiím ctnostné názvy a vůbec.. děláme, že máme nové převratné techniky. Ovšem tyto techniky jsou (stejně jako všechny další) jen znovu oprášením starých fungujících systémů a technik na než jsme přes náš rozum zapomněli. Zvuková terapie umí pomoci při traumatech, uvolňování bolestí, vyrovnává endokrinní systém, nervový systém, podporuje lymfu, krevní oběh, harmonizuje mentální disbalance a skvěle pomáhá odplavit stres. Zvuková terapie probíhá v leže a využívám k ní křišťálové mísy, které jsou speciálně vyladěné a sestavené pro tyto účely.

V případě, že se rozhodnete (po nějaký čas) tyto terapie navštěvovat pravidelně, bude se stav Vašeho těla, ducha i mysli lineárně zlepšovat. Zlepší se kvalita Vašeho prožívání. A rozhodně! Rozšíří obzory. Neslíbím Vám, že Vás ze dne na den zbavím Vašich starostí a pomohu zázračně uzdravit. Rozhodně ale vím, že Vám pomohu vyhnat pavouky z podpalubí, pomohu vysmíčit palubu, zkorigovat směr, nafouknout plachty.. A pak? S laskavou úctou, něhou, přesto s pevností, jasností odstrčím od břehu, ať můžete plout. Na své přídi. Radostně, odvážně, důvěrou i neochvějností. Vědomi si kým jste!

Terapie je vhodné navštěvovat opakovaně, a to v rozmezí cca 3 týdnů.